Náš příběh

Ve Voděrádkách si plníme další velký sen. Vytváříme prostor, ve kterém propojujeme špičkové technologie, umění, zábavu a kus přírody. V roce 2019 jsme objevili místo, o kterém jsme od začátku věděli, že si zaslouží pozornost. Koupili jsme bývalý Maršálkův statek ve Voděrádkách a oživujeme ho s citem k původnímu stavu a místu, kde se nachází. Budujeme prostor, který nebude sloužit na hraní s moderními technologiemi jenom nám, ale bude dělat radost i Vám, malým i velkým. 

Postavili jsme sál pro divadlo, kino, koncert a jiná setkání všeho druhu, která nám teď tolik chybí. Revitalizujeme okolní přírodu tak, abychom poskytli dostatečné útočiště i těm, kteří si potřebují odpočinout od ruchu velkoměsta. 

Petr Vlček / heart of home of AV

pribeh-peta-foto

Podařilo se nám oživit už několik míst, ale Voděrádky budou bezesporu v mnoha směrech naším životním dílem. Manželka se občas na mé projekty tváří velmi podezíravě, ale už si zvykla na to, že má nejdůležitější rozhodnutí nechávám bezhlavě na intuici, kterou předem v teepee s radou starších zběžně propočítáme.

Vytváříme prostor, který je odrazem toho, když mé srdce plesá. Budujeme, radíme se, znova se radíme, kopeme, recyklujeme, boříme, stavíme, projektujeme a hlavně se radujeme z toho, co vzniká. Snažíme se co nejcitlivěji propojit staré s novým, rezavé s kovovým, skleněné s dřevěným, dospělé s dětským, přírodní s digitálním…nesedíme, makáme a zase rozjímáme v teepee:o)

Dita Vlčková / soul of home of AV

pribeh-dita-foto

Už je to dávno, co mi přestaly manželovy nápady připadat bláznivé. Obdivuji jeho vizionářství a umění vidět skutečnost jinou, než se na první pohled zdá. Největší životní sen si plníme už více jak 5 let každý den a teď máme něco, co námi oběma rezonuje trochu jinak. Z pohledu maminky dvou kluků je to i možnost zblízka dětem ukázat, kolika různými směry se mohou v životě vydat.

Na našem statku musí být jednou živo v každém koutě. Je to místo, kterým protéká potok, ve kterém rostou staleté duby, ze kterého na Vás dýchne jeho historie. Je to pro nás obrovská výzva a jednoduše není čas ztrácet čas.

Proč to všechno děláme

Poslední košile nemá kapsy. Naše firmy jsme založili proto, abychom nemuseli fungovat v mašinerii velkých korporací. Dostáváme okamžité nápady, flexibilně se radíme, děláme rychlé závěry, při správné motivaci dokážeme nemožné do tří a více dnů a zázraky na počkání. Jsme flexibilní tým, digitální indiáni. 

HOME OF AV

Nevšední prostor pro technologie současnosti, útočiště pro všechny, které baví umění, stavba a příroda.

Kde nás najdete

Krabošická 45
Voděrádky 251 01
Říčany

Domovník

Jan Jadrný
domovnik@homeofav.cz
+420 602 755 531

Sledujte nás

Na našich stránkách používáme soubory cookies, a to k zajištění fungování stránek a analýzy návštěvnosti. Ukládání těchto souborů můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče.