EVENTY
EVENTY

Divadlo Voděrádky

Letní divadelní scénu HomeofAV jsme pro Vás otevřeli v červnu roku 2021 s Dejvickým divadlem a Divadlem Palace.

V polouzavřeném venkovním prostředí si u nás užijete kultury už od teplejších jarních dní. Jedete za námi do přírody mezi staleté duby, kde jsme připraveni i na rozmary počasí. Před deštěm a větrem vás ochrání mobilní střecha, před zimou elektricky ovládané boční stěny hlediště, vyhřívané podsedáky a samozřejmě vaše teplé oblečení, případně deka, kterou vám na místě rádi zapůjčíme.

K občerstvení můžete využít prostory naší nové kavárny a k odpočinku také okolí divadla, kde jsme navýšili počty laviček a odpočinkových zákoutí.

divadlo
SLEDUJTE NÁS:
#voderadky

Program

Milí diváci, děkujeme Vám z celého srdce za přízeň v roce 2023 a těšíme se na další léto s vámi! Na prostorách statku nepřestáváme pracovat a čeká na vás zase mnoho vylepšení a překvapení. Nejen divadlu zdar!

Program na příští sezónu se připravuje a najdete jej tu v průběhu jara 2024.

Ohlédnutí za letošní sezonou
galerie

Jak to u nás vypadá

divadlo
eventy
VŠECHNY GALERIE
FAQ

Praktické informace

Mohu si zakoupit vstupenky na představení i na místě?

Vstupenky není možné zakoupit na místě. Informace o předprodeji vstupenek naleznete s dostatečným předstihem na našich stránkách a dále na stránkách vybraného divadla.


Dá se u vás bez problémů zaparkovat?

Ano, navýšili jsme parkovací kapacity. Odložit svůj vůz můžete na parkovišti v těsné blízkosti areálu za poplatek 100,- Kč.


Mohu k vám i na vozíčku?

Prostor divadla i toalety jsou bezbariérové a tedy přizpůsobené i návštěvě osob s omezenou možností pohybu. Je však potřeba upozornit na tuto skutečnost předem už při nákupu vstupenky.

Je areál homeofav otevřený po celý den?

Brány areálu Letní scény HomeofAV otevíráme pro veřejnost hodinu před začátkem představení. Můžete si u nás posedět venku i uvnitř a dát si něco dobrého k jídlu i k pití.

 

Co když bude pršet?

Jeviště i hlediště jsou kryté, vybavené vyhřívanými podsedáky. V případě chladnějšího počasí vám rádi zapůjčíme deku. Před začátkem představení
a o přestávce budete moci využít také prostor zastřešeného foyer a letos i nové kavárny.

 

Dám si u vás něco dobrého?

Určitě, na místě bude možné zakoupit si lehké občerstvení, pivo, víno, nealko i teplé nápoje. Počítejte prosím s tím, že během představení bude prodej přerušen a vrátit se můžete opět až o přestávce, případně po konci představení.

Prosíme, nezapomeňte si před první návštěvou divadla
PROSTUDOVAT NÁŠ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD.
PARTNEŘI

Spolupracujeme

FOLLOW US ONLINE

Sledujte nás

kudy k nám

Kde nás najdete

crosschevron-down