EVENTY
EVENTY

GSPORT

Maximální výše nadačního příspěvku:
1 mil. Kč

Záměr projektu:

Rozhodli jsme se podpořit aktivity společnosti E4S Czech s. r. o. a FTVS UK, které zahrnují poskytnutí prostor, pracovních sil a finančních prostředků pro zbudování, provoz, propagaci a popularizaci kombinace pohybových aktivit, prevence proti gamingu, zdravé výživy a hraní počítačových her u školáků a studentů za účelem snížení času stráveného u her na PC s důrazem na udržitelný životní styl.

Kontaktní osoba:

Dita Vlčková
místopředsedkyně správní rady
tel: +420 776 013 634

Termín dokončení projektu:

Tato aktivita má v tuto chvíli charakter dlouhodobé spolupráce.

Autoři projektu:

E4S Czech s. r. o., FTVS UK, Ing. Petr Vlček

Děkujeme za případnou podporu:

Naše transparentní konto:
QR platba:

Aktuální stav:

Léto 2023

Gaming a sport se prolnuly jako nikdy předtím během finálového víkendu Mezinárodní GSPORT ligy univerzit. Od 26. do 28. května jsme v areálu Home of AV byli svědky zrození nového druhu atletů – gsportovců. Ti spojili rychlé reflexy a strategické myšlení v online hrách s fyzickou kondicí a odolností v náročných sportovních disciplínách.

Více informací se dozvíte z webových stránek projektu.

Na další kolo GSPORT ligy se můžete těšit už od podzimu v online části, na jaře roku 2024 proběhne další utkání tváří v tvář. 

 

Jaro 2023

V současné době probíhá příprava mezinárodní univerzitní GSPORT ligy, které se zúčastní 10 univerzit. Finálové klání proběhne v areálu Home of AV, kde se studenti utkají nejen v gamingu, ale také poměří své síly na speciálně vytvořené překážkové dráze, kterou jsme postavili na míru této akci. Finálový víkend proběhne 26. – 28. 5. Pro tuto akci zajistíme nejen zázemí, ale také občerstvení a doprovodný program pro děti i dospělé. 

FOLLOW US ONLINE

Sledujte nás

chevron-down