EVENTY
EVENTY

PROSTORY PRO VÁŠ EVENT

Najdete nás mezi staletými duby ve Voděrádkách u Říčan, jen pár kilometrů od Prahy. V budovách bývalého Maršálkova statku jsme vybudovali multifunkční sál s prostorným foyer, kavárnou a letní terasou. K dispozici je vám také zastřešené hlediště letní divadelní scény s kapacitou 442 osob, na které se vystřídalo už několik pražských divadel a velkokapacitní parkoviště. Technologie nás baví už více než 15 let. Za ty roky dobře víme, co nás i vás dokonale uzemní, nebo naopak rozpohybuje.
kontaktujte nás

A nejen technologie jsou naší vášní.

Areál statku, který byl do posledního místa zavezený odpadem, rekonstruujeme s citem k původnímu stavu a místu a důrazem na udržitelnost stavby. Pod odborným dozorem architekta Petra Hájka recyklujeme, upcyklujeme, znovu používáme vše, co se nám dostane pod ruce.

Nenechte se omezovat tradičními koncepty.

Naše touha po autenticitě a propojení s trvalými hodnotami nám sice nedovolila zakrýt nedokonalosti a staré jizvy tohoto místa, ale poskytla důkazy, že na tomto světě stále existují věci, které vydrží a obstojí ve zkoušce času.

Náš sál má kapacitu 150 sedících osob

Díky proměnlivé prostorové akustice vám sál přizpůsobíme pro divadlo, kino, konferenční sál, hybridní studio, uspořádáte u nás módní přehlídku, narozeninový večírek, gala večeři, využijete technologické vybavení pro filmové či reklamní natáčení nebo produktovou prezentaci.

Dokážeme Vám poradit

Zajistíme zajímavý doprovodný program ve formě hudebního doprovodu, koncertu, divadelního představení, stand up apod. 

galerie

EVENTuální galerie

interiér
exteriér
eventy
divadlo
VŠECHNY GALERIE
EXPERIENCE CENTRE

Najdete u nás

270 m²
rozloha sálu
Staleté duby
tvoří přilehlé okolí
až 160 m²
plocha pódia
9,68 × 2,72 m
rozloha naší 2 × 4K (32:9) LEDky
1 GB/s
max. rychlost připojení
Kamion
u nás bez obav zaparkuje
4,8 m
od země ke stropu
13 × 4,5 m
rozloha projekčního plátna
400 m²
podkrovní lounge
150 m²
pro až 60 osob
až 100 osob
ve foyer
15 × 18 m
celkový prostor eventového sálu
10 km
od Prahy
RECENZE

Napsali o nás

Renault Trucks
Ahrend
Peugeot
BMW
INDEP
ABEX
SoftwareOne
Direct People
Asus
Forbes
Betlém 21. století
Petr Hájek
Primavera Andorrana
STROM PRAHA a.s.

Skvělé a originální místo s výjimečným kouzlem, které vás jednoduše „dostane“. K tomu přidejte sehraný tým profesionálů včele s panem Jadrným, kteří jsou připraveni splnit vaše přání do nejmenšího detailu a úspěch vaší akce je zaručen! Více slovy asi vyjádřit nelze. Home of AV prostě musíte zažít na vlastní kůži!

Děkujeme Home of AV, že jste byli našimi hostiteli a budeme se těšit zase někdy příště!

Tereza Porubová
Marketing & PR Director, Renault Trucks Czech Republic and Slovakia

Für unseren Geschäftspartner aus Deutschland haben wir einen besonderen Ort gesucht, um unsere Möbel zu präsentieren. Wir haben diesen Ort gefunden!

Home of AV hat uns bereits bei unserem ersten Besuch begeistert. Schon beim Betreten des Geländes konnten wir die Magie spüren. Nicht nur die einfühlsame Rekonstruktion der Gebäude, das Zusammenspiel aus alt, gebraucht und neu, die Liebe zum Detail und die große Anzahl an Ideen haben uns fasziniert, sondern die großartige Zusammenarbeit mit Herrn Jadrný und seinem Team, bei dem ich mich an dieser Stelle nochmals herzlich bedanken möchte. Sehr aufmerksam, perfekt abgestimmt und unwahrscheinlich freundlich. Home of AV – ein magischer Ort mit magischen Menschen, ein Ort, an den man zurückkehren möchte und genau das werden wir tun. Die nächsten Veranstaltungen in Ihrem Haus sind schon geplant!

Weiter so…

Dipl.-Ing. Sven Paráček
Retail Interiors Technical Sales Manager, Ahrend

„Home of AV ve Voděrádkách u Říčan musíte zažít na vlastní kůži. Dost lokací je zajímavých, zvláštních nebo jedinečných. Tahle je navíc obrovsky lidská a aktuální.
Je neuvěřitelné, co Vlčkovi se svou báječnou partou dokázali udělat z místa dezolátního zmaru. A jak osvěžujícím způsobem! Nevím přesně, kdo je autorem myšlenky absolutní recyklace (nepochybně v tom má prsty i pan architekt Hájek), ale soudím, že by mohla být velkou nadějí do budoucna.
Paletu využití vidím velmi pestře od kultury, přes technicky náročnou konferenci, galavečeři, teambuilding s opékáním pašíka až po jógovou meditaci u bublajícího potoka pod letitými duby.
Jasně že Vám bude zima, když si event na letní scéně naplánujete na půlku května a zrovna je jedenáct stupňů! Ale než se nadějete, řeší pan Jadrný Vaší hysterii přímotopy i dekami a Marek Weinstein (z Bistra Shoda) sváří červené s griotkou, které kouzlí potutelný úsměv ve tvářích zmrzlých hostů. lnu většina situací je o lidech a zdejší ochota i flexibilita jsou nebývalé.
A vůbec nejlepší na tomhle místě je, jak je živoucí a ve stálém vývoji. Přeji tedy všem „domácím'' neutuchající nadšení, sílu, invenci a chuť měnit věci k lepšímu. Děkujeme Vám! “

Jana Vlášková
Events Manager, PAutomobil Import s.r.o.

„Při hledání vhodné lokace pro organizování jakékoliv akce je celá řada kritérií, které je nutné splnit pro zajištění standardu, který je od BMW očekáván. V případě tiskových konferencí a akcí pro novináře obecně se navíc snažím vždy najít místo, které je ideálně zcela nově otevřené nebo neotřelé, výjimečné, zkrátka něčím jiné. Když jsem poprvé přijel na obhlídku Home of AV, věděl jsem okamžitě – to je ONO! Stejný pocit měli následně i hosté během velice vydařeného uvedení nových modelů BMW na český trh. Oceňuji profesionální přístup, vysoké nasazení a snahu pomoci opravdu s čímkoliv.“

David Haidinger
Corporate Communications Manager, BMW Czech Republic s.r.o.

Neuvěřitelná atmosféra očaruje každého, kdo vstoupí do areálu. Opravdu málokdy se stane, že se Vám nechce odjet.

Kromě skvělého technického zázemí, příjemného a nápaditého designu všude kolem Vás, kdy se podařilo znamenitě spojit industriální prvky s přírodními, se díváte do okouzlujícího okolního prostředí a navíc máte při organizaci eventu profesionální podporu týmu, na kterém je vidět, že je práce baví. A to je radost…

Markéta Chvojková
Event manager, INDEP, s.r.o.

„Pánové, bylo to u vás mnohem, mnohem lepší, než jsem si dokázal vůbec představit!“

Martin Junek
ABEX – Associated Broadcast Experts

„Rok 2021 a velká společenská akce? Rozhodně kombinace představující velkou výzvu! Díky týmu Home of AV v čele s panem Jadrným a jejich zapálení a flexibilitě se ale podařilo vytvořit akci, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Krásné místo se silným příběhem, skvělá organizace a velký kulturní zážitek v podobě divadelního představení… Od našich hostů sbíráme jen samé kladné ohlasy – doufám, že se k vám opět brzy vrátíme!“

Petra Nováková
Marketing Manager, SoftwareONE Czech Republic s.r.o.

„S Direct People jsme toho v oblasti eventů zažili už hodně, ale představení Dejvického divadla a (before) party v Home of AV patřilo vůbec k tomu nejlepšímu. To místo má neuvěřitelný genius loci: architektura, design a high-tech audiovizuální vybavení se snoubí s industriálním okolím a dohromady to vytváří nevšední zážitek. A jelikož vše je hlavně o lidech, tak k vydařenosti nemalou měrou přispěli také manželé Vlčkovi a domovník Honza Jadrný, již nám splnili, co na očích viděli, a poradili si se vším, co nás na organizační cestě potkalo. Dávám 5 z 5 hvězd a doporučuji všem, kdo chtějí své hosty oslnit.“

Daniela Velová
Communications Director, DIRECT PEOPLE s.r.o.

"Spolupráce s panem Jadrným a jeho produkčním týmem byla nad naše očekávání. Díky spolupráci s Home of AV se nám podařilo během pandemických omezení uspořádat virtuální tiskovou konferenci v prostorách Home of AV, vybavených nejmodernějsí multimediální technikou pro jakékoliv typy eventů. Pokud plánujete online nebo offline akci na klíč a nechcete se spoléhat na rozmary počasí, tým z Home of AV má řešení, které mohu doporučit. Těším se na naše další společné projekty."

Jiří Jelínek
PR / TPR Specialista, Asus computer

Petr Vlček byl zrovna v Las Vegas, když mu před pár lety zavolal známý, jestli by nechtěl koupit starý dům kousek za Prahou. Vlček tehdy hledal nové prostory pro svou firmu AVT Group, a tak ještě z Vegas halu za deset milionů vydražil.

Forbes.cz
Přečíst článek

„Česká společnost AVT Group vytvořila betlém 21. století. Je vyroben ze dřeva, které ožívá za pomoci moderní audiovizuální techniky. Motivem vánoční atrakce pro veřejnost, která bude zdarma k vidění dle aktuálních vládních nařízení až do ledna, se stala koleda „Nesem vám noviny". Slavnostně se digitální betlém rozsvítil před sídlem společnosti v Praze Voděrádkách tuto sobotu v 16 hodin a zahájil tak adventní čas.“

e-vsudybyl.cz
Přečíst článek

„K Vlčkům do Voděrádek jezdím rád jako architekt a dnes už i jako kamarád. Voděrádky jsou vizí Petra a Dity o totální recyklaci. Místní i dovezený odpad jsme tady postupně transfromovali do divadla, hal a obytných domů. Celý proces návrhu a realizace je pro mě zásadní zkušenost. Probíhá podobně jako koncert jazzové kapely. Stavební zásahy jsou koláží, která spontánně vzniká v čase. Když přijedu na stavbu, tak se podívám, co přibylo. Zajímá mě především to, co jsem neviděl, a co Petr sám navrhl a vytvořil. Pak vše doplním o svou další vrstvu. Nepovedená práce se předělá nebo vylepší. Výkresy kreslím na stavbě rovnou na stěny, strop, podlahy. Je to absolutní radost z práce. Ještě to nekončí. Přijeďte se podívat.“

Prof. Ing. arch. akad. arch. Petr Hájek
Petr Hájek Architekti

„Naše nedávná zkušenost s prostory HOME OF AV byla prostě úžasná. Toto unikátní místo nás okouzlilo svým vynikajícím důrazem na kvalitu služeb a originalitu designu, což nám poskytlo skvělý základ pro pořádání naší kadeřnické akce.
Jednou z největších předností tohoto místa byl bezesporu individuální přístup personálu. Naše nápady a požadavky nebyly nikdy považovány za nemožné či obtěžující a vše bylo obratem profesionálně vyřešeno. Profesionální a ochotný personál se postaral o to, aby vše probíhalo k plné spokojenosti nás i našich klientů.
Co nás zvláště potěšilo, byly vkusně, funkčně a hlavně originálně vyřešené udržitelné prostory. Pro nás bylo důležité pořádat akci v prostředí s ohledem na udržitelnost, a toto místo tuto podmínku plně splnilo. Dostatek denního světla, prostoru a čistota přispěli k příjemné atmosféře celé akce. Neméně důležité pro nás bylo i technické zázemí, které HOME OF AV nabízí v té nejvyšší kvalitě včetně profesionální obsluhy.
Tento jedinečný udržitelný prostor nám nabídl vše, co jsme potřebovali, a ještě více. Celkově lze říci, že HOME OF AV je skvělou volbou pro ty, kteří hledají unikátní místo s důrazem na udržitelnost, originalitu designu, špičkový servis a kvalitní technické zázemí. Personál je flexibilní, milý a otevřený všem nápadům a nabízí maximálně individuální péči na základě našich požadavků, včetně ozvučení, osvětlení, občerstvení a využití sálů.
Nesmíme zapomenout na zajištění chutné domácí kuchyně, která byla zpestřením naší akce. Naše zkušenost s HOME OF AV byla naprosto fantastická, a rozhodně bychom toto místo doporučili každému, kdo hledá ideální místo pro svou událost.“

Lucie Pelcová
Brand Manager, Primavera Andorra

„Tohle úžasné místo nadchlo nás i naše zákazníky. Bez profesionálního týmu lidí z Home of AV by bylo místo jen místem... Takhle se jedná o perfektní prostor se skvělým zázemím!“

Ing. Lešek Podhorský
Marketingový specialista, STROM PRAHA a.s.
PRONÁJEM

Co pro vás všechno uděláme?

Pronajímáme prostor pro vaši jedinečnou událost
Vaší akci zajistíme zvuk, obraz, catering a atmosféru
Na zakázku vám vytvoříme multimediální obsah
Váš výstup zprostředkujeme také online
Poskytneme vám špičkové technické zázemí a dohled

KONTAKTUJTE NÁS
FOLLOW US ONLINE

Sledujte nás

crosschevron-down