SAMSUNG The Wall found its way HOME

PROSTORY PRO VÁŠ EVENT

Najdete nás mezi staletými duby ve Voděrádkách u Říčan, jen pár kilometrů od Prahy. V budovách bývalého Maršálkova statku jsme vybudovali multifunkční sál s prostorným foyer a letní terasou. K dispozici je vám také zastřešené hlediště letní divadelní scény s kapacitou 442 osob, na které se vystřídalo už několik pražských divadel.

Technologie nás baví už více než 15 let. Za ty roky dobře víme, co nás i vás dokonale uzemní, nebo naopak rozpohybuje.

A nejen technologie jsou naší vášní.

Areál statku, který byl do posledního místa zavezený odpadem, rekonstruujeme s citem k původnímu stavu a místu a důrazem na udržitelnost stavby. Pod odborným dozorem architekta Petra Hájka recyklujeme, upcyklujeme, znovu používáme vše, co se nám dostane pod ruce.

Nenechte se omezovat tradičními koncepty.

Naše touha po autenticitě a propojení s trvalými hodnotami nám sice nedovolila zakrýt nedokonalosti a staré jizvy tohoto místa, ale poskytla důkazy, že na tomto světě stále existují věci, které vydrží a obstojí ve zkoušce času.

Náš sál má kapacitu 150 sedících osob

Díky proměnlivé prostorové akustice Vám jej přizpůsobíme pro divadlo, kino, konferenční sál, hybridní studio, uspořádáte u nás módní přehlídku, narozeninový večírek, gala večeři, využijete možnosti sálu pro filmové či reklamní natáčení nebo produktovou prezentaci.

Dokážeme Vám poradit

Zajistíme zajímavý doprovodný program ve formě hudebního doprovodu, koncertu, divadelního představení, stand up.

EVENTuální galerie

Najdete u nás

Icon
250 m²

rozloha sálu

Icon
Staleté duby

tvoří přilehlé okolí

Icon
až 72 m²

plocha pódia

Icon
9,68 × 2,72 m

rozloha naší 2 × 4K (32:9) LEDky

Icon
40 Mb/s

rychlost naší wifiny

Icon
Kamion

u nás bez obav zaparkuje

Icon
4,8 m

od země ke stropu

Icon
13 × 4,5 m

Rozloha projekčního plátna

Icon
15 × 18 m

celkový prostor

Icon
10 km

od Prahy

Reference

Napsali o nás

„Při hledání vhodné lokace pro organizování jakékoliv akce je celá řada kritérií, které je nutné splnit pro zajištění standardu, který je od BMW očekáván. V případě tiskových konferencí a akcí pro novináře obecně se navíc snažím vždy najít místo, které je ideálně zcela nově otevřené nebo neotřelé, výjimečné, zkrátka něčím jiné. Když jsem poprvé přijel na obhlídku Home of AV, věděl jsem okamžitě – to je ONO! Stejný pocit měli následně i hosté během velice vydařeného uvedení nových modelů BMW na český trh. Oceňuji profesionální přístup, vysoké nasazení a snahu pomoci opravdu s čímkoliv.“

David Haidinger
Corporate Communications Manager, BMW Czech Republic s.r.o.

Neuvěřitelná atmosféra očaruje každého, kdo vstoupí do areálu. Opravdu málokdy se stane, že se Vám nechce odjet.

Kromě skvělého technického zázemí, příjemného a nápaditého designu všude kolem Vás, kdy se podařilo znamenitě spojit industriální prvky s přírodními, se díváte do okouzlujícího okolního prostředí a navíc máte při organizaci eventu profesionální podporu týmu, na kterém je vidět, že je práce baví. A to je radost…

Markéta Chvojková
Event manager INDEP, s.r.o.

Pánové, bylo to u vás mnohem, mnohem lepší, než jsem si dokázal vůbec představit!

Martin Junek
ABEX – Associated Broadcast Experts

Rok 2021 a velká společenská akce? Rozhodně kombinace představující velkou výzvu! Díky týmu Home of AV v čele s panem Jadrným a jejich zapálení a flexibilitě se ale podařilo vytvořit akci, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Krásné místo se silným příběhem, skvělá organizace a velký kulturní zážitek v podobě divadelního představení… Od našich hostů sbíráme jen samé kladné ohlasy – doufám, že se k vám opět brzy vrátíme!

Petra Nováková 
Marketing Manager SoftwareONE Czech Republic s.r.o.

S Direct People jsme toho v oblasti eventů zažili už hodně, ale představení Dejvického divadla a (before) party v Home of AV patřilo vůbec k tomu nejlepšímu. To místo má neuvěřitelný genius loci: architektura, design a high-tech audiovizuální vybavení se snoubí s industriálním okolím a dohromady to vytváří nevšední zážitek. A jelikož vše je hlavně o lidech, tak k vydařenosti nemalou měrou přispěli také manželé Vlčkovi a domovník Honza Jadrný, již nám splnili, co na očích viděli, a poradili si se vším, co nás na organizační cestě potkalo. Dávám 5 z 5 hvězd a doporučuji všem, kdo chtějí své hosty oslnit.

Daniela Velová
Communications Director – DIRECT PEOPLE s.r.o.

Virtuální tisková konference
"Spolupráce s panem Jadrným a jeho produkčním týmem byla nad naše očekávání. Díky spolupráci s Home of AV se nám podařilo během pandemických omezení uspořádat virtuální tiskovou konferenci v prostorách Home of AV, vybavených nejmodernějsí multimediální technikou pro jakékoliv typy eventů. Pokud plánujete online nebo offline akci na klíč a nechcete se spoléhat na rozmary počasí, tým z Home of AV má řešení, které mohu doporučit. Těším se na naše další společné projekty."
Julian Tran

Country Marketing Manager CZ&SK ve společnosti ASUS Computer

Koupil za Prahou rozpadlý statek, vyčistil skládku a teď tam otevře divadlo
Petr Vlček byl zrovna v Las Vegas, když mu před pár lety zavolal známý, jestli by nechtěl koupit starý dům kousek za Prahou. Vlček tehdy hledal nové prostory pro svou firmu AVT Group, a tak ještě z Vegas halu za deset milionů vydražil.
V Praze se rozsvítil digitální betlém
Česká společnost AVT Group vytvořila betlém 21. století. Je vyroben ze dřeva, které ožívá za pomoci moderní audiovizuální techniky. Motivem vánoční atrakce pro veřejnost, která bude zdarma k vidění dle aktuálních vládních nařízení až do ledna, se stala koleda „Nesem vám noviny". Slavnostně se digitální betlém rozsvítil před sídlem společnosti v Praze Voděrádkách tuto sobotu v 16 hodin a zahájil tak adventní čas.
e-vsudybyl.cz

Přečíst článek

K Vlčkům do Voděrádek jezdím rád jako architekt a dnes už i jako kamarád. Voděrádky jsou vizí Petra a Dity o totální recyklaci. Místní i dovezený odpad jsme tady postupně transfromovali do divadla, hal a obytných domů. Celý proces návrhu a realizace je pro mě zásadní zkušenost. Probíhá podobně jako koncert jazzové kapely. Stavební zásahy jsou koláží, která spontánně vzniká v čase. Když přijedu na stavbu, tak se podívám, co přibylo. Zajímá mě především to, co jsem neviděl, a co Petr sám navrhl a vytvořil. Pak vše doplním o svou další vrstvu. Nepovedená práce se předělá nebo vylepší. Výkresy kreslím na stavbě rovnou na stěny, strop, podlahy. Je to absolutní radost z práce. Ještě to nekončí. Přijeďte se podívat.

Prof. Ing. arch. akad. arch. Petr Hájek

Petr Hájek Architekti

HOME OF AV

Nevšední prostor pro technologie současnosti, útočiště pro všechny, které baví umění, stavba, příroda a udržitelnost.

Kde nás najdete

Krabošická 45
Voděrádky 251 01
Říčany

Domovník

Jan Jadrný
domovnik@homeofav.cz
+420 602 755 531

Sledujte nás

Na našich stránkách používáme soubory cookies, a to k zajištění fungování stránek a analýzy návštěvnosti. Ukládání těchto souborů můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče.