Přes den velká dřevěná socha, po setmění ožívá betlém. Nápad na digitální betlém vznikl tak trochu díky vzpomínkám z dětství.

rething/reuse/upcycle/recycle

POT, HLINÍK Z PORUBY A BARDZO LADNE TROJSKLO Z POLSKA

Na přelomu roku 2019 a 2020 jsme seděli na kontrolním dni rekonstrukce KD, kde se rozhodlo o kompletní výměně dříve dodaných okenních sestav. Hned jsme věděli, že pro ně najdeme využití v našich objektech. Po několika měsících vyjednávání, sjednávání demontáže a přepravy skončily v dobrých rukou u nás ve Voděrádkách. Můžeme se tak chlubit krásnými hliníkovými sestavami doplněnými izolačním trojsklem – kompletně upcyklováno bez reskládkace.

#homeofav #voderadky #upcyklace #reuse #upcycling #udržitelnost

Rekonstrukce: První okenní sestavy byly použity pro výměnu oken ve skladovací hale, další jsme využili ve vepříně a ostatních obytných domcích včetně psí boudy:o)

Recyklace: Byly použity kompletní hliníkové sestavy nedokonale namontované při rekonstrukci KD.

Svépomocí: Naši technici se naučili sestavu kompletně rozebrat, upravit její velikost a tvar a instalovat je do stávajících otvorů. 

Author avatar
Dita Vlčková
http://homeofav.cz
Na našich stránkách používáme soubory cookies, a to k zajištění fungování stránek a analýzy návštěvnosti. Ukládání těchto souborů můžete odmítnout v nastavení svého prohlížeče.